Kvalitní web, je Vaše vizitka. A my Vám s ní rádi pomůžeme!

V oblasti webdesignu (čili tvorby internetových stránek) Vám můžeme nabídnout skutečně širokou škálu služeb, které jsou navíc podloženy mnohaletými zkušenostmi.

Naše heslo v tomto případě zní: Internetové stránky rychle, levně a kvalitně, což by se dalo rozepsat do následujících bodů:

Rychle
Díky našemu ověřenému postupu a spolehlivým spolupracovníkům Vám můžeme zajistit plné spuštění běžné nové prezentace v extremních případech již do 24 hodin od schválení designu.


Levně
Vzhledem k používané technologii, kterou sami vyvíjíme a jsme tak jejím úplným vlastníkem nabízíme opravdu příjemné ceny. Do těch je mnohdy započítáno i mnohem více, než by klient očekával. Nahlédněte do ceníku.


Kvalitně
Dokončením vývoje a spuštěním nové prezentace pro nás práce nekončí. Web budeme i nadále pravidelně navštěvovat a kontrolovat jeho správnou funkčnost. Navíc nabízíme i pravidelnou údržbu, která je součástí Komplexního servisu.

 
Internetové stránky dělat umíme a děláme je rádi

Jak bylo uvedeno výše, studio Webdesign Kolín vyvíjí svůj vlastní redakční systém (neboli CMS), na které prezentace staví. Velkou výhodou tohoto postupu, který však není u naší konkurence častý (většina firem nabízí některou z volně dostupných technologií), je naprostá volnost ve vývoji.

Dokážeme Vám vyrobit doslova vše, co si vymyslíte - nic není problém.

Zajímá Vás, jak takový vývoj webu probíhá? Prohlédněte si náš ukázkový harmonogram vývoje nového webu!