Naše projekty

Studio Webdesign Kolín se nezabývá jen vývojem internetových prezentací pro konečné klienty a společnosti třetích stran. Mimo ty je autorem, správcem nebo provozovatelem několika projektů, které slouží buť jako reklamně zájmový prostor anebo byly vytvořeny pro organizace s omezeným rozpočtem, či zcela neziskové.

VIP-zájezdy.cz (www.vip-zajezdy.cz) je on-line nabídka zájezdů. Vybírat můžete z různých destinací a hotelů. Nabídka je vždy aktuální a proto se můžete vždy spolehnout na uvedenou cenu a dostupnost termínů.

Prima-Peníze.cz (www.prima-penize.cz) nabízí mnoho informací ze světa financí a umožňuje srovnání řady finančních produktů nebo například zřízení kreditní karty.

NěcoJiného.cz (www.necojineho.cz) Vám nabízí možnost prodat svoje handmade výtvory nebo naopak nákupu zajímavých výrobků či speciálního zboží. Zkrátka zde nejdete Něco jiného!

LehkaVaha.cz (www.lehkavaha.cz) je ojedinělým projektem na poli zdravého životního stylu. Jde o největší katalog odborníků a firem na hubnutí, diety, výživu a sport.

MSD Kolín (www.msd-kolin.cz) je projekt komunitního webu s cílem rozvinout povědomí o akcích v kulturním domě a Kolíně jako takovém.

PC servis Kolín (www.pc-servis-kolin.cz) poskytuje opravy výpočetní techniky pro domácnosti a firmy.

Pokud si myslíte, že by nás Vaše společnost měla zajímat a také patřit do tohotu seznamu, tak neváhejte a kontaktujte nás. Vaše nabídka bude posouzena a na základě rozhodnutí Vám nabídneme možná řešení.