Proč si vybrat právě nás?

V současné době je na trhu velká konkurence, a proto Vám chceme ulehčit rozhodování a doufáme, že si vyberete právě nás. Zde je několik důvodů, proč právě my:

Jsme rychlí
Víme, že čas jsou peníze a proto Vám naše firma může garantovat spuštění běžné nové prezentace v extremních případech již do 24 hodin od schválení designu.

Naše ceny jsou nízké
Jelikož technologie, kterou používáme si i sami vyvíjíme, tudíž jsme i jejím vlastníkem, můžeme nabízet příjemné ceny za služby, které Vám ve finále přinesou více užitku než byste sami očekávali.

Služby máme kvalitní
Naše firma nemá zájem o to, aby byl klient nespokojen a zaplatil určitou sumu peněz za to, že jeho zakázka je nekvalitní, nefunkční a nedotažená do samého konce. Tímto přístupem bychom si klienty spíše odradili, a proto se snažíme, aby naše práce byly vždy kvalitní a naši zákazníci spokojení. Vždyť práce pro naše klienty je naší vizitkou.

Pracujeme spolehlivě
V naší branži je spolehlivost jedním z prvotních zájmů pro uspokojení potřeb zákazníka. Pokud je určen termín, je dodržen, a předem domluvený rozpočet nikdy nepřekročíme.

Budeme pracovat za Vás
Nebudeme se Vám míchat do výroby nábytku ani tajných receptů na pečení těch nejlepších koláčů. Proč? Protože to samozřejmě neumíme. A proto i Vy pokud nevíte, jak správně volit texty na svou prezentaci nebo jak udržovat v chodu reklamní kampaň, nedělejte to. Nechte to na nás.

Máme zkušenosti
Od roku 2006 se naše firma neustále vyvíjí a zabývá se vývojem internetových stránek. Spolupracujeme s týmem profesionálů, kteří mají velkou škálu zkušeností a jsou mistři ve svém oboru. Do našich rukou bylo svěřeno mnoho zakázek od firem z různých oborů a v naší paměti není uchován ani jeden špatný okamžik na nespokojenost klienta. Neváhejte a podívejte se na naše reference.

Tvoříme pečlivě a originálně
Každý zákazník je jedinečný, má jiná přání a představy o svém webu. Proto se snažíme přiblížit klientovy tak, abychom naplnili jeho vizi. Vždy dáváme přednost osobnímu kontaktu a pečlivě zvažujeme další postup k dokonalému uspokojení potřeb zákazníka.

Nebojíme se inovací
Jako jedni z mála na trhu jdeme neustále s dobou. Nebojíme se využívat nové technologie a v případě, že některou zatím neovládáme, velice rádi tuto chybu napravíme.