Tajemství odhaleno: My víme, jak zvýšit návštěvnost webu!

Mít internetové stránky samo o sobě už dnes nestačí. Je nutné na ně přilákat co možná největší množství návštěvníků, čili i potencionálních klientů. A právě proto je zde takzvané SEO, neboli optimalizace pro vyhledávače.

Dovolte svým klientům, aby Vás našli!

Cílem takovéto optimalizace je dostat právě Vaší prezentaci na co nejvyšší možné pozice ve vyhledávačích a nejlépe v těch nejpoužívanějších, tedy Seznam.cz a Google.cz, při zadání určitých klíčových slov nebo slovních spojení. Jedná se o časově náročnou a dlouhodobou proceduru, která má několik základních kroků:

  • Analýza internetových stránek, průzkum trhu a návrhu vhodných klíčových slov, na které se bude optimalizace soustředit.
  • Technická optimalizace stránek, je-li to nutné.
  • Úprava obsahu stránek, zvláště pak textů.
  • Registrace do vyhledávačů, katalogů a tvorba kvalitních zpětných odkazů.

Tohle všechno je v dlouhodobějším měřítku ten nejefektivnější způsob, jak získat nové návštěvníky Vašich stránek. Ideální je navíc volba, kdy je SEO kombinováno s vhodnou internetovou reklamou.

Konkurence nikdy nespí. Nezůstaňte pozadu!

Cenová politika je v případě optimalizací stránek velice individuální záležitostí a je vždy nutné pečlivě naplánovat pravidelnou správu webu. Cena se pak odvíjí hlavně od množství obsahu na stránkách, který je nutné spravovat, popřípadě podle aktualizací.